Субота, 30 09 2023

 

Навчально-виховний комплекс №6

м. Хмельницький

 

shool

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності 2019

image001

З 22 по 26 квітня  в НВК №6 м. Хмельницького проходив  Тиждень  знань з основ безпеки життєдіяльності. Класні керівники  1-11 класів провели  години спілкування та бесіди: «Правила безпеки дорожнього руху, правила поведінки на автодорогах, залізниці, у транспортних засобах», «Правила пожежної безпеки», «Правила поведінки в громадських місцях», «Вимоги безпеки у побуті», «Правила поведінки під час екскурсій до лісу», «Правила поведінки на водних обєктах», «Вимоги безпеки у разі виникнення екстремальних ситуацій, стихійних лих тощо», «Профілактика шкідливих звичок», «Правила надання першої допомоги у разі настання нещасного випадку».

Для учнів початкових класів було організовано та проведено мультгодини «Корисні підказки. Сам удома», «Безпека нашого житття».

  

Для учнів 1-2 класів були проведені пізнавальні ігри «Червоний, жовтий, зелений», «Подорож у країну Безпеки».

Вихованці гуртка «Юний рятівник» провели інформаційні хвилинки «Пам’ятай правила пожежної безпеки» учням початкових класів.

Було організовано зустріч з інспектором патрульної поліції та проведено практичне заняття «Безпека на дорозі» для учнів 3 класів.

Також був оформлений інформаційний стенд-виставка «Безпека життєдіяльності» та виставка тематичної літератури в шкільній бібліотеці на тему «Безпека понад усе»

У закладі пройшла виставка дитячих малюнків «Надзвичайні ситуації очима дітей»

Учні 4-х класів відвідали пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України в Хмельницькій області та взяли участь у вікторині на кращого знавця правил дорожнього руху.

 

Педагогом-організатором було продемонстровано навчальні відеофільми з основ безпеки життєдіяльності для учнів 5-11 класів: «Обережно – блискавка!», «Пожежі», «Надзвичайні ситуації природного характеру».

Протягом тижня відбувалось відпрацювання практичних дій в умовах виникнення в закладі освіти надзвичайних ситуацій, зокрема:

- було оголошено навчальну тривогу «Увага всім!». Весь заклад був евакуйований на шкільне подвіря;

- практична перевірка вміння учнів користуватися засобами індивідуального захисту;

-         практичні заняття виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання

-         тренування учнів надавати першу домедичну допомогу потерпілим.

 

Вхід на сайт

Відвідувачі
2
Статті
300